Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

We are the champions

Administrator 7 października 2020, 20:54

30 września, z okazji Dnia Chłopca, na lekcjach języka angielskiego w klasach 3a i 2a odbyły się, pod kierunkiem p. Magdaleny Klauzy, wybory w trzech „angielskich” kategoriach: gentelman, englishman i sportsman. W kategorii Gentelman wygrały osoby o wysokiej kulturze osobistej – Kirill Sosnowski i Eliasz Małachowski. Sportsman musiał wykonać prawidłowe pompki i przysiady (zwycięzcy: Fabian Klorkowski, Arek Szczerba, Dawid Skwarek). Natomiast Englishman musiał wykazać się wiedzą z języka angielskiego (zwycięzcy: Szymon Węgrzecki, Wojtek Róg). Było sporo prawdziwej rywalizacji i wesołej zabawy.

Scroll Up