facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Warsztaty językowe dla przedszkolaków

Administrator 1 kwietnia 2019, 16:45

28 marca 2019 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty językowe dla dzieci z najstarszych grup zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 14 im. Wróbelka Elemelka w Pile. Sikorki, Wiewiórki i Zajączki brały udział w 4 mini lekcjach języka angielskiego i niemieckiego przygotowanych przez naszych nauczycieli języków obcych: p. Dominikę Drykę, p. Małgorzatę Stefanowską, p. Julię Kamińską – Jachnik, p. Agnieszkę Łajdych, p. Martynę Szalę, p. Joannę Jarugę, p. Magdalenę Klauzę oraz p. Bartosza Małka. Przedszkolaki fantastycznie poradziły sobie ze wszystkimi przygotowanymi zadaniami i mamy nadzieję, że bawiły się znakomicie. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom klas starszych za przygotowanie ciekawych warsztatów. Wszystkich przedszkolaków zapraszamy do naszej szkoły od września! Teraz już wiecie, że nauka to nie tylko praca z książkami i zeszytami, ale również ciekawa przygoda i wesoła zabawa. Do zobaczenia w szkolnych ławkach.

Scroll Up