Walentynkowe kartki z Imoli

Administrator 15 lutego 2023, 21:37

W dniu 14 lutego 2023 r. nasza szkoła dostała Walentynkową niespodziankę z Włoch. Długo oczekiwana odpowiedź, na kartki z konkursu organizowanego przez naszą Szkołę, w końcu dotarła prosto z południa Europy! We wrześniu nauczycielka j. angielskiego p. Julia Kamińska-Jachnik zorganizowała konkurs z j. angielskiego “Hello my dear friend!”. Kartki zostały wysłane do partnerskiej szkoły w Imoli, Włochy. Dzisiaj przyszły odpowiedzi, niektóre personalizowane!

Odpowiedź dostali: Bartek Gradecki (3a), Zofia Sieniawska (4b), Malena Banaś, Julia Betyna, Aleksander Hryckiewicz i Martyna Sylwerska (6b), Pola Hołubowska i Julia Matuszczak (6a), Nikodem Banaś (8b), Michał Wojtyniak (8e).

Opiekun konkursu zaprosił po odbiór listów w sali 118, gdzie zostanie zorganizowana wystawa! Jak miło!!!!