Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Walentynki w naszej szkole

Administrator 16 lutego 2021, 10:42

Samorząd Uczniowski zaplanował wiele atrakcji na tegoroczne Święto Zakochanych, które jednak nie mogły być zrealizowane ze względu na pandemię. Udało się jednak, mimo niewielkich możliwości, wymyślić ciekawą atrakcję
dla naszych zakochanych uczniów. Był to szkolny padlet – aplikacja, na której każdy mógł umieszczać życzenia, zdjęcia, obrazki a także komentarze zamieszczanych postów. Padlet cieszył się dużym zainteresowaniem, aż roiło się na nim od małych i wielkich czerwonych serduszek.
Jednak my, Pilanie, musimy również pamiętać, że poza Walentynkami, 14 lutego świętujemy rocznicę wyzwolenia naszego miasta.

Scroll Up