Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Administrator 5 września 2018, 20:27

3 września 2018 r. o godz. 9.00 cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła  w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Gorąco powitaliśmy najważniejszych bohaterów tego wydarzenia, a mianowicie klasy najmłodsze szkoły podstawowej, klasy pierwsze. Pierwszoklasistów na uroczystość wprowadziły ich wychowawczynie: pp. Małgorzata Staniszewska, Dominika Dryka i Joanna Stawicka – Pipowska.
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i wysłuchaniu hymnu głos zabrał dyrektor szkoły, który powitał wszystkich po wakacjach i życzył wszystkim uczniom samych piątek i szóstek, a zwłaszcza uczniom klas ósmych i trzecich gimnazjum, przystępującym w tym roku do egzaminu zewnętrznego.
Na zakończenie nastąpiła „śpiewająca” część artystyczna, a po niej uczniowie udali się do sal na spotkania z wychowawcami.
Życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku szkolnym!