Tydzień Uczniowskiej SuperMocy

Administrator 10 listopada 2021, 12:34

W dniach 18 – 22 października 90 uczniów naszej szkoły wzięło udział
w projekcie Tydzień Uczniowskiej SuperMocy. Ta ogólnopolska akcja ma na celu pokazanie i uświadomienie uczniom ich mocnych stron. Na różnych lekcjach dzieci zastanawiały się jakie są ich SuperMoce. Co pojawiało się najczęściej? Lubię sport, umiem gotować, lubię rysować, jestem koleżeński, umiem tańczyć, potrafię wymyślać opowiadania, lubię biegać, często pomagam dziadkom i wiele, wiele innych. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli próbę nazwania swoich SuperMocy i wykonali ciekawe prace. W projekcie udział wzięły następujące klasy: 2a, 4a, 5a, 5b, 7b, 7c, 7d, 7e oraz uczniowie klas I – III uczęszczający do świetlicy szkolnej. Wszystkie prace można podziwiać na holu szkolnym przy głównym wejściu.