Turniej Piłki Nożnej Don Bosco

Administrator 28 lutego 2019, 14:11

23 lutego 2019 r. w Hali Sportowej PWSZ w Pile odbył się VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Don Bosco. W turnieju brało udział 6 zespołów reprezentujących pilskie szkoły podstawowe oraz Football Academy Piła. Rozgrywki odbywały się systemem ”każdy z każdym”. Nasza reprezentacja rozegrała 5 meczów, w których zdobyła 16 bramek nie tracąc żadnej i z kompletem punktów została zwycięzcą turnieju. Cały zespół pod kierunkiem p. Macieja Dobosza spisał się wyśmienicie, a dodatkowo uczeń klasy 4a Bartłomiej Pich został królem strzelców zdobywając 6 bramek.
Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowali uczniowie klas czwartych i trzecich: Hubert Armuszewski, Jakub Jarosz, Nikodem Kończak, Ignacy Małachowski, Oliwier Otto, Bartłomiej Pich, Filip Rysiewski i Miłosz Wróblewski.