Szkolna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Administrator 16 października 2019, 17:45

14 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Oprócz nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi zaproszeni zostali także emerytowani pracownicy szkoły. Na spotkanie przybyły również członkinie Prezydium Rady Rodziców z przewodniczącą Rady Rodziców p. Magdaleną Kadur.
W przystrojonej przez na tę okazję sali gimnastycznej odbył się występ przygotowany przez naszych uczniów pod kierunkiem opiekunek Samorządu pp. Agnieszki Czobit i Joanny Jarugi. Uczniowie zaśpiewali piosenki oraz zaprezentowali Galę Rozdania Oscarów dla nauczycieli za ich działalność i wyjątkowe zdolności. Nauczyciele byli nominowani aż w 19 kategoriach, w których zwyciężyli:
– aktor pierwszoplanowy – pan Jarosław Kowalski,
– aktorka pierwszoplanowa – pani Julita Cieplińska-Weinstock,
– aktor/aktorka drugoplanowa – pani Małgorzata Gracz,
– scenariusz – pani Krystyna Mańkowska,
– efekty dźwiękowe – pani Kamilla Lewandowska,
– animacja – pani Anna Popławska,
– scenografia – pani Julia Kamińska-Jachnik,
– reżyseria – pani Dominika Dryka,
– debiut roku – pani Magdalena Juszczak,
– aktor komediowy – pani Katarzyna Bielawska,
– kostiumy i charakteryzacja – pani Martyna Szala,
– montaż – pani Hanna Włoch,
– efekty specjalne – pani Małgorzata Lipska,
– film krótkometrażowy – pani Katarzyna Połyniak,
– aktor/ aktorka dramatyczna – pani Marianna Ryszewska,
– asystent reżysera – pani Agnieszka Zühlke,
– film krotkometrażowy animowany – pani Iwona Starkowska,
– całokształt – pani Wioletta Grzesik,
– honorowe – pp. Agata Demczar, Beata Senska, Szymon Frydrych.
Uczniowie złożyli także życzenia nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytowanym pracownikom szkoły w dniu ich święta.
Podczas akademii nagrody Dyrektora Szkoły za całoroczną pracę dydaktyczno – wychowawczą odebrali następujący nauczyciele: p. wicedyrektor Agata Demczar oraz pp. Katarzyna Bielawska, Krystyna Bukowska, Agnieszka Czobit, Paweł Disterheft, Małgorzata Gracz, Joanna Jaruga, Magdalena Jasińska, Julia Kamińska – Jachnik, Ewa Koniec, Kamilla Lewandowska, Katarzyna Połyniak, Marianna Rysiewska, Dorota Sokołowska, Iwona Starkowska, Joanna Stawicka – Pipowska, Hanna Włoch, Mirosława Zart – Buszka, Agnieszka Zühlke.
Również pracownicy administracji i obsługi zostali uhonorowani nagrodami Dyrektora Szkoły za swoją pracę na rzecz uczniów i szkoły: pp. Anna Witczak, Dorota Stachowiak, Aldona Wenzel, Aldona Mierzyńska, Małgorzata Buszka, Marzena Cieślak, Katarzyna Majewska, Maria Mądrawska, Wiesława Czerwińska, Ewa Michalska, Wiesława Wełniak, Roman Adamek, Wiktor Łobos.
Pan dyrektor pogratulował także p. wicedyrektor Beacie Sensce oraz p. Dominice Dryce, które tego samego dnia, w sali Regionalnego Centrum Kultury podczas Miejskiej Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbiorą nagrody Prezydenta Miasta Piły.
Na zakończenie Pan dyrektor pogratulował nagrodzonym i złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz podziękował za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.