facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Szkolna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Administrator 16 października 2018, 19:47

12 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Oprócz nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi zaproszeni zostali także emerytowani pracownicy szkoły. Na spotkanie przybyły również członkinie Prezydium Rady Rodziców z przewodniczącą Rady Rodziców p. Magdaleną Kadur.
W przystrojonej przez p. Ewę Jabłońską na tę okazję sali gimnastycznej odbył się występ przygotowany przez naszych uczniów pod kierunkiem opiekunek Samorządu: pp. Agnieszki Czobit i Joanny Jarugi oraz pp. Sabiny Pierzchały i Hanny Włoch. Uczniowie zaśpiewali piosenki, wyrecytowali wiersze oraz zaprezentowali scenki pt. „Dzień z życia szkoły”, a także złożyli życzenia nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytowanym pracownikom szkoły w dniu ich święta i podarowali słodkie upominki.
W trakcie akademii rozstrzygnięto też konkursy dla naszych uczniów: na wiersz o nauczycielach naszej szkoły oraz na odgadnięcie nauczycieli na podstawie ich zdjęć z lat dziecinnych. Laureatami konkursów zostali: za wiersz – Amelia Górniak (I miejsce), Maja Zacharska (II miejsce) i Jakub Wojcieszek (III miejsce), za odgadniecie zdjęć – Zuzanna Michalska i Marika Maciejewska zajęły ex aequo I miejsce.
Podczas akademii nagrody Dyrektora Szkoły za całoroczną pracę dydaktyczno – wychowawczą odebrali następujący nauczyciele: pp. wicedyrektor Agata Demczar i Beata Senska oraz pp. Iwona Adaszak – Kontek, Krystyna Bukowska, Agnieszka Czobit, Paweł Disterheft, Dominika Dryka, Małgorzata Gracz, Ewa Jabłońska, Joanna Jaruga, Julia Kamińska – Jachnik, Ewa Koniec, Marzena Krajewska, Krzysztof Krogulec, Małgorzata Lipska, Agnieszka Łajdych, Sabina Pierzchała, Katarzyna Połyniak, Martyna Szala, Marzena Ślebioda, Aleksandra Torzewska, Hanna Włoch, Agnieszka Zühlke.
Również pracownicy administracji i obsługi zostali uhonorowani nagrodami Dyrektora Szkoły za swoją pracę na rzecz uczniów i szkoły: pp. Anna Witczak, Dorota Stachowiak, Aldona Wenzel, Małgorzata Buszka, Joanna Czart, Iwona Banaszkiewicz, Marzena Cieślak, Hanna Lewandowska, Katarzyna Majewska, Jadwiga Pinkowska.
Pan dyrektor pogratulował także p. Annie Popławskiej, która w poniedziałek, 15 października, w sali Regionalnego Centrum Kultury podczas Miejskiej Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbierze nagrodę Prezydenta Miasta Piły.
Na zakończenie Pan dyrektor pogratulował nagrodzonym i życzył wszystkim pracownikom samych sukcesów w pracy, nieustającej aktywności oraz kreatywności, aby wspólnym wysiłkiem sprawić, żeby o naszej szkole mówiło się tylko dobrze i bardzo dobrze.

Scroll Up