Szkolenie w zakresie kształcenia ogólnego!

Administrator 27 października 2017, 19:39

Szkolenie w zakresie kształcenia ogólnego!

Bezpłatne szkolenie w Pile!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na bezpłatne szkolenie pt: „Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów Poddziałania 8.1.2 WRPO – Kształcenie ogólne”.

Termin: 08.11.2017 r. w godzinach od 09:00 do 14.00

Miejsce szkolenia:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
sala szkoleniowa (parter)

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest przedstawienie zasad ubiegania się o dofinansowanie w ramach Poddziałania 8.1.2 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego – Kształcenie ogólne oraz przygotowanie uczestników do tworzenia projektów edukacyjnych zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Zajęcia prowadzone będą metodą wykładu, dyskusji oraz ćwiczeń warsztatowych.

Do kogo kierowane jest szkolenie:
Szkolenie skierowane jest do potencjalnych projektodawców Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, zainteresowanych pozyskaniem środków w zakresie rozwoju kształcenia ogólnego.

Uwaga!
Informujemy, iż zgłoszenia do udziału w szkoleniu przyjmowane będą do dnia 06.11.2017 r.
do godziny 12:00.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: infoUE-pila@warp.org.pl
Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 06.11.2017 r. do godziny 15:00.

Formularz zgłoszeniowy.

Program szkolenia.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora. Informacje na temat spotkania dostępne są pod nr telefonu: 61 65 06 233, 61 65 06 235.