Świetlicowy konkurs tańca „Po prostu tańcz!”

Administrator 6 czerwca 2021, 08:41

Uczniowie z klas 1 – 3 uczcili Dzień Dziecka udziałem w konkursie tańca, zorganizowanym w świetlicy szkolnej 1 czerwca. Do zabawy zgłosiło się szesnastu uczestników. Zadanie konkursowe polegało na prezentacji dowolnego układu tanecznego do wybranej przez dzieci muzyki. Rywalizacja była zacięta. Emocji nie brakowało. Tancerzom towarzyszyła trema, niewielki stres, rozczarowanie oraz radość, uśmiech, satysfakcja, duma i podziw dla rywali. Tancerze zaprezentowali się wspaniale, a widzowie swoimi oklaskami bardzo ich wspierali. Wszyscy świetnie się bawili. Po obejrzeniu wszystkich tańców Jury, w skład, którego weszli uczniowie i wychowawcy świetlicy, ogłosiło zwycięzców konkursu.
Najlepsi tancerze „Po prostu tańcz!”: I miejsce: Patryk Potępa (3c), II miejsce: Lilianna Marciniak (2c), III miejsce: Urszula Rentz (1c).
Wyróżnienia uzyskały: Julia Filipiak (2b), Nadia Gibert kl. (2b), Agata Palińska (2c).
Gratulacje!
Wszyscy tancerze otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile.