Świetlicowy konkurs plastyczny „Pisanka Wielkanocna”

Administrator 29 marca 2024, 07:50

25 marca 2024 r. w świetlicy szkolnej  odbyło się podsumowanie świetlicowego konkursu plastycznego „Pisanka Wielkanocna”.  W konkursie wzięło udział  14 uczniów z klas I-III, którzy wykonali  piękne i pomysłowe pisanki. Zwycięzcy zostali wyłonieni drogą głosowania, w którym udział wzięli nauczyciele i uczniowie klas I-III oraz wychowawcy świetlicy. Najwyższą liczbę głosów (39) zdobyła praca  Cezarego Iwaniaka (3b)  i zajął on pierwsze miejsce w konkursie, drugie miejsce zajął Bartosz Janik (2b), którego pisanka zdobyła 28 głosów, a miejsce trzecie zajęła praca Liliany Pokrzywki (1b), na którą głos oddało 18 osób. Wyróżnienia za udział w konkursie otrzymali : Alan Chlebuś (2b), Sandra Chlebuś (1c), Marianna Janczarek (1b), Bartosz Kamiński (2a), Liwia Klawikowska (1a) , Lena Kobiołka (2c), Jakub Lasota (1c), Marcel Maciejewski (1b), Jan Majcher (1b), Milan Pyrzyński (1b), Oliwia Wnuk (1c).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz pochwały pisemne za udział w konkursie. Gratululacje!