Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Świetlicowy konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa”

Administrator 23 grudnia 2021, 18:46

W grudniu odbył się świetlicowy konkurs na wykonanie najpiękniejszej kartki bożonarodzeniowej. Na konkurs wpłynęło 10 prac z klas I-III. Wszystkie prace były pomysłowe i starannie wykonane.
Zwycięzcami konkursu zostali: 1 miejsce – Anna Słaba (1c) – wykonała kartkę z choinką, 2 miejsce – Julia Filipiak (3b) – wykonała kartkę z elfem, 3 miejsce – Antoni Konik (1b) – wykonał kartkę z bałwankiem.
Pozostali uczestnicy konkursu za swoje prace otrzymali wyróżnienia: Anna Bednarek (1c), Maria Bogusławska (1c), Hanna Margowska (3b), Laura Młynarek (1c), Agata Paczesna (1c), Zofia Sieniawska (3b), Lilianna Stochaj (2c).
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.