danych osobowych

Pobierz !

Sukces naszej reprezentacji w Futsalu

Administrator 27 marca 2022, 16:10

23 marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Lubaszu odbył się Finał Mistrzostw Rejonu Pilskiego w Futsalu klas 4 – 6. Szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Filip Rysiewski (7a), Oliwier Otto (7a), Jakub Jarosz (6a), oraz Julian Grzegorczyk (4a), Oliwia Jarosz (4a) i Szymon Muszyński (4a), Nikodem Kończak (7a), Adrian Grudzień (4a). Opiekunem i trenerem był p. Maciej Dobosz. Do finału zakwalifikowało się 6 zespołów, zwycięzców finałów powiatowych. W turnieju finałowym zagrały jednak tylko cztery zespoły. Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 3 mecze i we wszystkich pokonała swoich przeciwników. W pierwszym meczu z SP z Wielenia wygraliśmy 4-0, w drugim z SP z Chodzieży 3-0 i w ostatnim meczu pokonaliśmy gospodarzy,  PSP z Lubasza 2-0. Zajęliśmy pierwsze miejsce w turnieju i awansowaliśmy do finału wojewódzkiego który odbędzie się 6 kwietnia 2022 w miejscowości Kowalewo-Opactwo. Gratulacje dla naszych reprezentantów.