facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Spotkanie z Rzecznikiem Praw Dziecka

Administrator 19 czerwca 2018, 10:35

13 czerwca 2018 r. klasa 3e wraz z wychowawcą p. Elżbietą Wrzesińską udała się na spotkanie z panem Markiem Michalakiem, które odbyło się na skwerze im. Ireny Sendlerowej. Rzecznik Praw Dziecka ponownie gościł w Pile. Jego obecna wizyta była kontynuacją wizyty listopadowej. Wtedy to nasze miasto na tydzień stało się Ogólnopolską Stolicą Praw Dziecka. Tego dnia swoją obecnością zaszczyciła nas również Pani Janina Zgrzembska – córka Ireny Sendlerowej, której poświęcony był jeden z punktów programu. Byli również obecni: Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski, senator Mieczysław Augustyn oraz inni przedstawiciele władz miasta. Obejrzeli oni program artystyczny poświęcony Irenie Sendlerowej oraz prawom dziecka, przygotowany przez uczniów pilskich szkół, w tym również uczniów naszej szkoły. Spotkanie zakończyło się otwarciem nowego placu zabaw oraz przekazaniem Rzecznikowi pamiątkowej księgi, w której znalazła się relacja fotograficzna z ubiegłorocznych obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.

Scroll Up