Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Spotkanie z przedstawicielem straży miejskiej

Administrator 22 czerwca 2017, 21:50

Tagi:

W dniach 13-14.06.2017. odbyło się spotkanie dla klas VI oraz I-III gimnazjum z przedstawicielem Straży Miejskiej w Pile panią Weroniką Majcher. Pani strażnik przybliżyła młodzieży ważne tematy związane z prawidłowym zachowaniem i funkcjonowaniem w życiu społecznym. Uświadomiła uczniom konieczność przestrzegania określonych norm moralnych i prawnych. Zapoznała młodzież z podstawowymi przepisami ustaw o postępowaniu w sprawach nieletnich, kodeksu wykroczeń, szczególnie dotyczącymi odpowiedzialności karnej nieletnich. Przestrzegała przed zachowaniami niepożądanymi społecznie, pouczając młodzież, jakie kary mogą im grozić za popełnienie określonych wykroczeń.

Małgorzata Gracz