Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Spotkanie uczniów z pracownikiem PPP

Administrator 31 marca 2021, 19:57

W dniach 22 i 29 marca, z inicjatywy pedagoga szkolnego p. Małgorzaty Gracz, odbyły się spotkania przez aplikację Teams dla klas szóstych i siódmych z pracownikiem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pile na temat radzenia sobie z emocjami w dobie pandemii i nauczania zdalnego. Psycholog, p. Marcelina Pniakowska, omówiła z uczniami sześć podstawowych emocji, które towarzyszą człowiekowi: radość, złość, smutek, wstręt, zaskoczenie, strach. Uczniowie nauczyli się je rozpoznawać przez reakcje fizjologiczne, ton głosu, mimikę, zachowanie. Dowiedzieli się również jak pracować ze swoimi myślami tak, aby pojawiło się w nich więcej faktów niż opinii, a myśli były bardziej realne z mniejszą ilością zniekształceń.

Scroll Up