facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Spotkanie Seniorów osiedla Staszyce

Administrator 12 lutego 2019, 11:31

7 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie Seniorów osiedla Staszyce zorganizowane przez Radę Osiedla z okazji Dnia Babci i Dziadka. W trakcie spotkania dzieci ze świetlicy oraz starsza młodzież zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne. Lena Komasa, Ania Wacek, Julia Polcyn, Karolina Dominikowska, Maja Zacharska, Marta Baranowska, Klaudia Spendel, Hania Szczepska, Lena Sikorska, Martyna Dach, Klaudia Olszewska, Amelia Kujawa, Zuzia Michalska i Maciej Kondera zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Gościom bardzo podobał się program artystyczny, który przy współpracy z rodzicami przygotowały pp. Sabina Pierzchała, Anna Kołodziejczyk i Iwona Starkowska.

Scroll Up