Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Spektakl teatralny „Przyjaźni dar odwróci zły czar”

Administrator 19 grudnia 2018, 13:27

11 grudnia 2018 r. z inicjatywy p. pedagog Małgorzaty Gracz odbył się spektakl Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa pt. „Przyjaźni dar odwróci zły czar” skierowany do uczniów klas 1 – 3. Tytułowy bohater Frycek poznaje piękną elfkę o imieniu Lena, która gubi magiczny klucz do Serca Lasu. Chłopiec, jako, że zawsze stara się być pomocny, wyrusza z Leną na poszukiwanie zaginionego klucza. Wiedzą, że tylko wspólnymi siłami i czystym sercem mogą pokonać złą czarownicę i znaleźć zaginiony klucz.
Spektakl w zabawny sposób przybliżył dzieciom, jak zaakceptować siebie i innych. Pokazał, że odpowiednie traktowanie, empatia, znajomość trzech „magicznych słów”- proszę, dziękuję, przepraszam to najprostszy sposób do zjednania sobie przyjaciół.