Spektakl charytatywny „Pchła Szachrajka”

Administrator 18 maja 2018, 10:13

16 maja 2018 r. klasy 5c, 6a i 6b obejrzały w RCK spektakl charytatywny pt. „Pchła Szachrajka” wystawiony przez grupę uczniów oraz nauczycieli pod kierunkiem p. Beaty Krakowiak ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. Janusza Korczaka z Oddziałami Integracyjnymi w Pile. Była to kolorowa bajka muzyczna. Scenografię przedstawiającą salonik Szachrajki, cukiernię czy dworzec przygotowano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Podobnie cieszyły oczy widzów barwne, błyszczące rekwizyty, a także wyszukane kostiumy tytułowej Pchły oraz motyli, chrabąszcza, szerszenia i innych bohaterów. Całości dopełniała żywa, lekka muzyka oraz piosenki w wykonaniu aktorów.
Dochód z biletów na to przedstawienie zostanie przekazany pilskiemu małżeństwu, które straciło dom w pożarze. Cieszymy się, że i my mogliśmy pomóc.