facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Spacer po Pile

Administrator 21 października 2019, 20:40

17 października 2019 r. uczniowie klasy 1a i 1b wraz z wychowawcami, p. Moniką Chmielewską i p. Elżbietą Wrzesińską, wybrali się na spacer po Pile. Pogoda dopisała i mogliśmy tego dnia cieszyć się pięknym słońcem. Podczas spaceru uczniowie przyglądali się architekturze miasta oraz utrwalali zasady bezpiecznego poruszania po drogach. W dobrych nastrojach udaliśmy się na chwilę odpoczynku i zabawy do parku miejskiego Na Wyspie. Radości i uśmiechu nie było końca! To był dzień pełen wrażeń i emocji. Wszyscy miło spędziliśmy czas w swoim towarzystwie – na rozmowach i wspólnych zabawach. Co prawda do szkoły wróciliśmy trochę zmęczeni, ale za to w bardzo dobrych nastrojach.

Scroll Up