Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

SP 3 WŁĄCZA SIĘ DO AKCJI O ZDROWIE I ŻYCIE JULII!

Administrator 3 czerwca 2020, 13:14

„Moja córeczka Julia przyszła na świat zaledwie miesiąc temu…
Od poniedziałku 25 maja, trzymam w ręku wyrok ciążący nad moim dzieckiem – siatkówczak obuoczny, nowotwór oczu, który sieje strach i niesie śmierć! Moja córeczka miesiąc temu pierwszy raz zobaczyła świat. Jak ma się teraz z nim żegnać na zawsze? W tej chwili nie umiem sobie wyobrazić bardziej okrutnej choroby, niż nowotwór, który najpierw odbiera dziecku wzrok, by w konsekwencji zawładnąć całą resztą, by zabić…” – tymi dramatycznymi słowami zaczyna się apel matki o życie i zdrowie jej miesięcznej córki Julii. Dziewczynka dopiero co się urodziła, a już otrzymała straszliwą diagnozę: nowotwór złośliwy – siatkówczak obuoczny! Jedyną szansą walki o życie i wzrok Julki jest leczenie w Stanach Zjednoczonych w klinice dr. Abramsona. Leczenie jest bardzo kosztowne, dlatego liczy się każda złotówka! Pieniądze można wpłacać na konto Julki. Zachęcamy również do licytacji lub wystawienia swoich produktów lub usług na aukcjach. Wystawiamy dosłownie „wszystko”; drobiazgi, zabawki, usługi np. fryzjerskie, kosmetyczne, upieczenie ciasta, pizzy, vouchery, odzież, sprzęty, książki, biżuterię, kosmetyki itp. Pamiętajmy, im więcej aukcji, tym więcej pieniążków na leczenie Julii!

Więcej informacji na temat pomocy Julce można znaleźć:

Na stronie siepomaga.pl/julcia
Na stronie na Facebooku: fb.com/operacjaJulki

Jak można pomóc?

Wejść na stronę siepomaga.pl/julcia i wpłacić dowolną kwotę.

Zalicytować lub wystawić coś swojego na aukcjach:
fb.com/groups/782487612282994/?ref=share
fb.com/groups/557791218214152/?ref=share

Można zrobić przelew tradycyjny:
– dla wpłat krajowych:
Alior Bank 89 2490 0005 0000 4530 6240 7892
Tytułem
22237 Julia Czerepaniak darowizna
– dla wpłat zagranicznych:
Alior Bank PL89 2490 0005 0000 4530 6240 7892
IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW
Tytułem
22237 Julia Czerepaniak darowizna

Drodzy Państwo! Pamiętajmy, warto pomagać! Dobro powraca! Dla Juleczki czas płynie nieubłaganie, liczy się każda złotówka w walce o jej życie i zdrowie!
Z całego serca dziękujemy za włączenie się do walki o zdrowie Julii!

Scroll Up