REMONT W ŚWIETLICY

Administrator 7 lutego 2023, 12:47

W pierwszym tygodniu ferii zimowych został przeprowadzony remont w świetlicy. W środkowej sali (104) została położona nowa wykładzina, a sama sala została pomalowana. Mogło do tego dojść dzięki funduszom zebranym podczas kiermaszy ciast w listopadzie i grudniu zeszłego roku. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice aktywnie włączyli się w zbiórkę pieniędzy na nową wykładzinę do świetlicy. Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy.

Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Emilii i Ryszarda Cieślom, którzy od siebie przekazali darowiznę na nową wykładzinę. Brakującą kwotę wyłożyła ze swoich funduszy Rada Rodziców, której też bardzo dziękujemy. Dzięki tej inwestycji już po feriach najmłodsi uczniowie będą mogli przebywać w świetlicy w dużo lepszych warunkach, sprzyjających odpoczynkowi i zabawie.

Informujemy także, że w ostatniej sali świetlicy (103) zostanie w czasie ferii położony dywan, który także przyczyni się do polepszenia warunków w świetlicy.