Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Razem dla Filipa”

Administrator 22 stycznia 2020, 10:40

11-letni Filip, uczeń Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile, walczy z guzem mózgu. Koszty leczenia przewyższają możliwości finansowe rodziny i dlatego bliscy i przyjaciele nastolatka apelują o pomoc. Nasza społeczność szkolna nie została obojętna na apel. Samorząd uczniowski oraz członkowie szkolnego koła PCK przygotowali dary: maskotki, gry planszowe, puzzle oraz książki i przekazali je na kiermasz, który odbył się wraz z koncertem charytatywnym 17 stycznia 2020 r. Rada Rodziców włączyła się do akcji piekąc różnorodne ciasta na kiermasz, a nauczyciele, również chcąc pomóc choremu chłopcu wystawili aukcje, które można licytować na Facebooku w grupie „Razem dla Filipa”.

Scroll Up