Quiz z wiedzy o Pile

Administrator 5 marca 2020, 18:25

4 marca 2020 r. z okazji nadania Pile praw miejskich odbył się w naszej szkole quiz wiedzy o Pile dla klas szóstych, przygotowany przez panią Agnieszkę Czobit.
Każda klasa wcześniej wytypowała 3 osobową drużynę, która odpowiadała
na losowo wybrane pytania dotyczące naszego miasta oraz wykonywała zadania.
Zadaniami długoterminowymi było wykonanie plakatu, przedstawiającego wybrany pomnik znajdujący się na terenie miasta Piły oraz przygotowanie hasła
lub wierszyka czy rymowanki, scenki lub piosenki reklamującej nasze miasto.
Klasy szóste solidnie przygotowały się do quizu, poziom wiedzy wszystkich drużyn był bardzo wysoki, doskonale spisali się również pozostali uczniowie poszczególnych klas, którzy żarliwie dopingowali swoim drużynom.
A oto wyniki poszczególnych klas: 1 miejsce – klasa 6a, 2 miejsce – klasa 6c, 3 miejsce – klasa 6b. Gratulujemy!!!
Serdeczne podziękowania dla uczniów z klas 5e i 7a za pomoc w przygotowaniach do konkursu!