„Puszka na misje”

Administrator 2 lipca 2023, 09:04

„Puszka na misje” to całoroczna akcja misyjna, do której postanowiła się przyłączyć nasza szkoła. Przez cały rok szkolny 2022/2023, do specjalnie przygotowanego pojemnika na terenie naszej szkoły można było wrzucać puszki po wypitych napojach, a środki uzyskane ze sprzedaży był przekazane na wsparcie misji salezjańskich w Peru. Koordynatorem akcji w szkole była p. Ewa Koniec, a na terenie naszego miasta był ks. Łukasz SDB. Wszystkim, którzy się przyłączyli do naszej zbiórki, serdecznie dziękujemy w imieniu własnym jak i ks. Józefa – misjonarza w Peru, który zebrane środki otrzymał jako wsparcie na rzecz swoich podopiecznych. Zachęcamy do obejrzenia załączonych filmików podsumowujących tegoroczną edycję akcji „Puszka na misje”.