Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pufy z projektu w szkole

Administrator 8 grudnia 2023, 11:27

Szkoła Podstawowa nr 3 w Pile przystąpiła pod kierunkiem p. Agnieszki Zühlke-Pufahl we wrześniu 2023 roku do projektu „Działamy! Programu rozwoju edukacji obywatelskiej w Wielkopolsce”. Jednym z zadań wynikających z udziału w przedsięwzięciu było zgłaszanie swoich pomysłów (istotnych dla społeczności szkolnej i służące celom edukacyjnym, sportowym czy rekreacyjnym) na specjalnej stronie internetowej i wybranie zwycięskiego projektu w drodze głosowania przeprowadzonego wśród społeczności szkolnej.

Zwycięskim projektem w naszej szkole okazał się pomysł Olgi Palińskiej „Pufy do holu”. Pufy zostały zakupione przez przedstawicieli projektu „Działamy! Programu rozwoju edukacji obywatelskiej w Wielkopolsce” i przesłane na adres szkoły. W związku z tym, 6 grudnia 2023 r., w naszej szkole na pierwszym piętrze powstał kącik relaksu. Cztery wielkie pufy umilają czas uczniom podczas przerw. Mamy nadzieję, że uczniowie będą dbali o powstały kącik, który będzie służył do odpoczynku przez dłuższy czas.