Przedstawienie Wielkanocne

Administrator 4 kwietnia 2018, 21:27

Stało się już tradycją, iż uczniowie naszej szkoły w ostatnim dniu nauki (w tym roku 30 marca) przed Triduum Paschalnym i Uroczystością Zmartwychwstania Pańskiego zostają zaproszeni na przedstawienie, które ma na celu przybliżyć im tajemnicę miłości Boga do ludzi. Tematem przewodnim była tajemnica krzyża, znaku hańby, który stał się znakiem zwycięstwa. Tegoroczne przedstawienie skierowane do uczniów klas szóstych i siódmych oraz oddziałów gimnazjalnych zostało przygotowane przez uczniów kl. 3B gimnazjum pod przewodnictwem p. Ewy Koniec. O oprawę muzyczną zatroszczyła się p. Sabina Pierzchała, pod kierunkiem której zespół wokalny wykonał pieśni wielkopostne. Uczniów młodszych klas odwiedzili przedstawiciele z klas 4a i 4b, którzy przedstawili im mniej lub bardziej znane polskie zwyczaje wielkanocne.