Promocja wolontariatu

Administrator 20 czerwca 2023, 08:26

W dniach od 13 do 15 czerwca 2023 r. wolontariuszka Lena Jurgiewicz (8b) przeprowadziła w klasach szóstych i siódmej promocję działań wolontarystycznych. W tym celu przygotowała prezentację multimedialną. Podczas swojego wystąpienia wytłumaczyła uczniom, czym jest wolontariat, z jakimi instytucjami współpracujemy, co zyskujemy będąc wolontariuszem i gdzie należy się zgłosić, by dołączyć do Szkolnego Koła Wolontariatu. Na koniec swojej prezentacji Lena bardzo serdecznie zachęciła młodzież do działań wolontarystycznych.

Serdecznie zapraszamy uczniów przyszłych klas siódmych i ósmej do wstąpienia do naszego Szkolnego Koła Wolontariatu. Chętnych uczniów zapraszamy do kontaktu z koordynatorami: p. Agnieszką Zuhlke-Pufahl i p. Eweliną Iwan-Parecką.