Pożegnanie absolwentów

Administrator 27 czerwca 2023, 12:16

22 czerwca 2023 r. uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Podczas spotkania wręczono świadectwa z wyróżnieniem (Wiktoria Grzegorczyk. Marcelina Marciniak, Maja Michalska, Jakub Wnuk, Nikodem Banaś, Hubert Cierpicki, Aleksander Dryka, Szymon Kukla, Anna Mazurek, Mikołaj Stefanowski, Michał Szmydt, Błażej Wajer, Alicja Jagła, Maria Pawulska, Zofia Żurawska, Nikola Borysewicz, Michalina Gacek, Oliwia Gardocka, Lena Kryger, Jakub Sawicki, Zofia Bakoń, Jakub Bańka, Emilia Nawrocka)  oraz Srebrne Tarcze uczniom najlepszym w nauce i zachowaniu (Wiktoria Grzegorczyk. Marcelina Marciniak, Szymon Kukla, Anna Mazurek, Mikołaj Stefanowski, Alicja Jagła, Maria Pawulska, Michalina Gacek, Lena Kryger,   Jakub Bańka), a także nagrody i wyróżnienia tym spośród uczniów, którzy wyróżnili się w działalności wolontariackiej i społecznej oraz udziałem w konkursach.

Podczas uroczystości poznaliśmy Prymusa Szkoły: Annę Mazurek z klasy 8b oraz Sportowców Szkoły, którymi zostali Wiktoria Grzegorczyk i Filip Rysiewski z klasy 8a.

Uhonorowano również uczniów z najwyższą średnią w swoich klasach (Marcelina Marciniak – śr. 5,33, Mikołaj Stefanowski – śr. 5,50, Maria Pawulska -śr. 5,50, Michalina Gacek – śr. 5,61, Jakub Bańka – śr. 5,67), którzy tak jak Prymus i Sportowcy Szkoły dokonali wpisu do Księgi gratulacyjnej naszej szkoły.

Medale „Za godne reprezentowanie szkoły w zawodach  sportowych” otrzymało 18 uczniów z klasy 8a, 8b i 8c wyróżniających  się w sporcie: Amelia Chlebek, Julia Drewnowska, Wiktoria Grzegorczyk, Weronika Łada, Marcelina Marciniak, Aleksandra Matejek, Maja Michalska, Katarzyna Wnuk, Lena Jurgiewicz, Nikodem Kończak, Karol Krasicki, Jakub Kulczak, Oliwier Otto, Bartłomiej Pich, Filip Rysiewski, Jakub Wnuk, Aleksander Dryka, Jakub Lenkiewicz.

W trakcie uroczystości podziękowano także za działalność na rzecz szkoły p. Jolancie Trembo, skarbnikowi Rady Rodziców w latach 2019-2023.

Wszystkim absolwentom życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego oraz dalszych sukcesów w nowych szkołach!