Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pomoc dla Nikodema

Administrator 11 października 2020, 12:16

Informujemy, że nasza szkoła przyłączyła się do akcji zbiórki pieniędzy, które zostaną przekazane na rzecz naszego absolwenta Nikodema Nitka. Nikodem, obecnie uczeń I LO w Pile, uległ wypadkowi i dlatego konieczna jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja, która ma szansę sprawić, że Nikodem wróci do sprawności – będzie mówić, chodzić i dalej cieszyć się życiem, jak każdy zdrowy człowiek! Na jego leczenie potrzebna jest spora kwota pieniędzy. Pomóc może każdy.
Jeżeli mają Państwo ochotę wesprzeć leczenie Nikodema, można wpłacić symboliczną kwotę na konto fundacji www.siepomaga.pl/nikodem-nitek
Pomagajmy! Dobro powraca!
O zbiórkach w szkole (do puszki) będziemy informować na bieżąco przez e-dziennik.

Scroll Up