facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Podwójne wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – Pisanka 2019

Administrator 9 maja 2019, 21:08

30 kwietnia 2019 r. wpłynęła do szkoły informacja dotycząca II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego – Pisanka 2019, w który brali udział nasi uczniowie. „Na konkurs wpłynęło ponad 800 prac z całej Polski. Pisanki wykonano w różnych technikach: malowane, drapane, oklejane, złocone, cekinowe, owijane, batikowe kolorowe i naturalne, metodą quillingu, decoupage i własnego pomysłu. Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie”.
Wśród tych prac prawie 100 było z naszej szkoły. Wyróżnienie w kategorii wiekowej od 13 do 16 lat otrzymała Aleksandra Bisingier z klasy 8c. Dodatkowo wśród czterech wyróżnionych szkół za wysoki poziom artystyczny nadesłanych prac i liczne uczestnictwo w tegorocznym konkursie była też nasza szkoła.

Scroll Up