Podsumowanie konkursu plastycznego

Administrator 14 września 2022, 12:16

W ubiegłym roku szkolnym, miał miejsce konkurs plastyczny pt. „Obrazki z dawnej wsi – Spacerkiem po skansenie cz. 2.” Konkurs plastyczny miał charakter ogólnopolski. Organizatorem konkursu było Muzeum Okręgowe w Pile. Na konkurs dotarły 44 prace – w tym prace naszych uczniów. Miło nam zatem poinformować o ich wielkim sukcesie!

W kategorii 10 – 14 lat 2 miejsce zajął Filip Rysiewski z klasy 8a „Przydrożna mleczarnia”, ex aequo 2 miejsce zajęła Amanda Horst z klasy 8b „Praca bez tytułu”, 3 miejsce zajęła Maria Pawulska z klasy 8c „Zagroda z Dzierżążna Wielkiego z połowy XIX wieku”.

Wyróżnienia otrzymali: Nikodem Banaś z klasy 8b „Ule, jako forma sztuki ludowej”, Paulina Grochowska z klasy 6b „Praca bez tytułu”, Oliwia Gardocka z klasy 8d „Dom babciny”, Nikola Borysewicz z klasy 8d „Wiejska symfonia”.

Nagrody, upominki oraz dyplomy wszyscy laureaci konkursu otrzymali 11 września 2022 r. podczas udostępnienia wystawy w Muzeum Kultury Ludowej w Osieku n. Notecią. Prace konkursowe będzie można zobaczyć na wystawie w skansenie do końca grudnia 2022 r. w kawiarence „Pod wiatrakami”.

Wszystkim uczestnikom konkursu p. Angelika Adamska bardzo dziękuje za udział, a zwycięzcom jeszcze raz gratuluje i życzy dalszych sukcesów!