Podsumowanie konkursów: „Teraz Europa” oraz „ Wielka i Mała Polska”

Administrator 21 czerwca 2018, 10:07

12 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile odbyło się podsumowanie dwóch konkursów: XV Powiatowego i Miejskiego Turnieju Wiedzy o Unii Europejskiej „Teraz Europa” oraz XII Powiatowego i Miejskiego Konkursu Historycznego „Wielka i Mała Polska”. W uroczystości udział wziął Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski, który wręczył laureatom dyplomy i nagrody.
Miło nam poinformować, że w Turnieju o Unii Europejskiej I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Malwina Czajkowska z klasy 7a, a laureatami konkursu zostali Witold Ostrowski z 7b oraz Kacper Piotrowski z 6b. Konkurs ten odbył się 8 maja 2018 r., a startowało w nim 24 uczniów z powiatu pilskiego.
Natomiast w Konkursie historycznym „Wielka i Mała Polska” laureatem ponownie został Kacper Piotrowski z 6b. Konkurs ten odbył się 15 maja 2018 r., a liczba uczestników wyniosła 34 uczniów. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów.
Opiekunem uczniów w obu konkursów był p. Jarosław Kowalski.
Wielkie gratulacje dla uczniów za dużą wiedzę i godne reprezentowanie naszej szkoły, a szczególnie za uzyskanie tytułu laureata konkursu!