Podsumowanie konkursów Samorządu Uczniowskiego

Administrator 6 czerwca 2021, 08:45

1 czerwca 2021 r. odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez Samorząd Uczniowski, pod opieką p. Agnieszki Czobit i p. Joanny Jarugi, w których uczniowie brali udział podczas trwania pandemii. Nagrody wręczała przewodnicząca SU i jej zastępca.
Samorząd Uczniowski zorganizował następujące konkursy:
– konkurs na Zwariowaną Fryzurę (zwyciężyła Vanessa Pieczul),
– konkurs na „Selfie z Misiem”, w którym trzy pierwsze miejsca zajęły odpowiednio Karolina Dominikowska, Julia Filiak i Zofia Sieniawska a wyróżnienia zdobyli Amelia Kujawa i Jakub Szczepski
– konkurs „Mam Talent”, zwycięzcą którego został Filip Rysiewski.
Samorząd Uczniowski, zgodnie z umową, nagrodził też kartą podarunkową do Empiku Jakuba Szczepskiego, który podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał największą sumę pieniędzy.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy talentów, pomysłowości i chęci brania udziału w konkursach oraz zachęcamy do uczestniczenia w kolejnych.