Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Podsumowanie akcji „Kup Pan szczoteczkę”

Administrator 10 lutego 2021, 20:26

„Kup Pan szczoteczkę”, to kolejna akcja, do której postanowiło przyłączyć się Szkolne Koło Misyjne, pod opieką p. przez Ewy Koniec. To całoroczna akcja Poznańskiej Fundacji Redemptoris Missio. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy włączyli się do akcji szczególnie teraz, w tak trudnym czasie. Dzięki otwartym sercom naszych uczniów i ich rodziców udało nam się łącznie zebrać 66 past i 132 szczoteczki do mycia zębów.
Zebrane szczoteczki i pasty zostały przekazane do Fundacji i już niedługo trafią one w ręce misjonarzy, którzy uczą dbać o zęby dzieci w krajach misyjnych Afryki.

Scroll Up