Piknik rodzinny klasy 1a

Administrator 8 czerwca 2022, 12:06

4 czerwca rodzice uczniów klasy 1a zorganizowali z okazji Dnia Dziecka, Mamy i Taty piknik rodzinny na kortach klubu tenisowego Mario. Nasi uczniowie wraz z rodzeństwem wzięli udział w licznych zabawach, konkurencjach sportowych i zajęciach artystycznych. Wspólnie z rodzicami rywalizowali również w konkursie na najciekawsze przebranie wykonane z przyniesionych gadżetów. Właściciel klubu tenisowego Pan Mariusz Szczeciński zorganizował dzieciom zabawy tenisowe i zimny prysznic, który schłodził maluchy w ten gorący dzień. Rodzice w tym czasie poznawali się bliżej przy grillowanej kiełbasce, ciastach i kawce. Na koniec uczniowie zaśpiewali rodzicom piosenkę i wręczyli przygotowane upominki. Dzięki sponsorowi, firmie Axo Nieruchomości Adam Olejarz, każde dziecko otrzymało paczkę ze słodyczami. Natomiast piękne pamiątkowe medale dla naszych maluchów ufundowała firma Zambuko – Monika Chylińska. Wszyscy w doskonałych nastrojach wracali do domów, już teraz planując kolejny piknik w przyszłym roku. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, przyjaciołom naszej klasy i sponsorom za ogromne zaangażowanie w organizację pikniku. Dzięki Wam ten dzień był piękny i wyjątkowy.