Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pasowanie Pierwszoklasistów

Administrator 17 października 2021, 11:50

7 października 2021 r., w cieniu pandemii, odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia zorganizowana przez wychowawców i uczniów klas drugich. Przy zachowaniu wymogów sanitarno – epidemiologicznych 53 zeszłorocznych przedszkolaków złożyło ślubowanie i zostało pasowanych przez Dyrektora Szkoły Pana Szymona Frydrycha na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile. Uczniowie odebrali z rąk wychowawców klas okolicznościowe dyplomy, a następnie Panie Wicedyrektor Agata Demczar i Beata Senska przypięły uczniom klas pierwszych szkolne tarcze. Szczęśliwe pierwszaki podziwiały występy wokalno – recytatorskie swoich starszych kolegów i koleżanek, a następnie same wykonały „Piosenkę na dobry początek”. Świadkami tego wydarzenia byli rodzice pierwszoklasistów, którzy na tą chwilę uzyskali możliwość wejścia do szkoły i zasiadania na widowni w sali gimnastycznej.
Wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie tej wyjątkowej uroczystości serdecznie dziękujemy, a uczniom klas pierwszych życzymy samych sukcesów i udanego pierwszego roku szkolnego oraz następnych.