Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Narodowe Święto Niepodległości

Administrator 14 listopada 2019, 19:47

11 listopada 2019 r. poczet sztandarowy oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły pod opieką p. Joanny Jarugi wzięli udział w Miejskich Obchodach 101 Rocznicy Święta Niepodległości na Placu Zwycięstwa pod Pomnikiem Tysiąclecia Państwa Polskiego i Powrotu Ziem Zachodnich do Macierzy. Uroczystości otworzył program artystyczny przygotowany przez uczniów SP7. Przemawiała pani wiceprezydent Beata Dudzińska, wysłuchano również apelu poległych oraz odśpiewano Rotę i hymn. Przedstawiciele lokalnych władz, służb mundurowych, instytucji oraz pilskich szkół podstawowych złożyli kwiaty pod pomnikiem. Była to piękna uroczystość, zakończona konsumpcją rogali i gorącej herbaty.

Scroll Up