Moje miasto Piła – zajęcia świetlicowe

Administrator 16 marca 2023, 09:43

Tematem marcowych zajęć świetlicowych przeprowadzonych przez p. Iwonę Starkowską była Piła. Dzieci poznawały historię naszego miasta i dzieliły się swoją wiedzą na jego temat. W ramach cyklu „Czytanie moją pasją” uczniowie słuchali głośnego czytania legend związanych z naszym miastem, przedstawionych przez panią Edytę Kin w książce pt. „Bajki o Pile”. Świetliki ćwiczyły również spostrzegawczość i skupienie uwagi układając przygotowane specjalnie dla nich pilskie puzzle. Podczas zajęć plastycznych powstały piękne prace przedstawiające Piłę widzianą oczami dzieci. Świetliki szkicowały, malowały i rysowały kredkami Piłę, jej zabytki oraz miejsca sercu bliskie. Zajęcia w ramach świetlicowego cyklu „Moje miasto Piła” dostarczyły dzieciom wiedzy i sprawiły dużo radości.