Mistrzowie Ortografii

Administrator 12 kwietnia 2022, 12:31

9 kwietnia reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w 28. Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych Powiatu Pilskiego odbywającym się w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile. Opiekę sprawowały nad nimi panie Kamilla Lewandowska oraz Magdalena Jasińska.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszych Uczniów, osiągnęli bowiem wielki sukces, zajmując wysokie miejsca na podium: Mikołaj Czerniejewski z klasy 8b został Mistrzem Ortografii klas ósmych, Anna Mazurek z klasy 7b – Mistrzynią Ortografii klas siódmych, Alicja Bernacka z klasy 3b zajęła II miejsce na poziomie klas trzecich, a Julia Gil z klasy 5b – III miejsce na poziomie klas piątych.

Ponadto w rozgrywce finałowej Anna Mazurek zdobyła tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Pilskiego!

Dziękujemy całej drużynie, która wzorowo reprezentowała naszą szkołę. Laureatom gratulujemy imponującej wiedzy oraz intuicji ortograficznej i wspaniałych wyników w konkursie!