Mistrzostwa w piłce ręcznej uczniów oddziałów gimnazjalnych

Administrator 21 czerwca 2018, 10:18

9 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się turnieje finałowe w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców klas II gimnazjum. Obydwa zespoły reprezentujace naszą szkołę spisały się na medal. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zdobyli II miejsca i srebrne medale oraz puchary dla szkoły.
Drużyna dziewcząt pod opieką p. Iwony Adaszak – Kontek grała w składzie: Marta Rowicka – bramkarka (7b), Kornelia Bogusławska, Magdalena Głąb, Dominika Olejniczak, Wiktoria Słowińska, Dominika Tran, Eliza Żelazna, (II A) oraz Malwina Czajkowska (7a).
Drużynę chłopców kierowaną przez p. Zbigniewa Starszaka stanowili: Paweł Gos, Jakub Grabowski, Arkadiusz Hankowski, Kacper Król, Jakub Linka, Łukasz Pytel, Norbert Rzeźnik, (II A) i Daniel Młynarek (II C).
Zawodnikom i nauczycielom serdecznie gratulujemy!