Mistrz Tabliczki Mnożenia

Administrator 6 grudnia 2023, 11:05

5 grudnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Pile odbył się X Miejski Konkurs Matematyczny MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA. Był on skierowany do uczniów klas czwartych z dwunastu pilskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Wanessa Pieczul kl.4b, Bartosz Hryckiewicz kl. 4b i Wojciech Dobrosielski kl. 4a, którzy zdobyli najwyższe wyniki w szkolnym konkursie Mistrz Tabliczki Mnożenia. Uczniowie mieli do rozwiązania 56 zadań otwartych, które musieli wykonać w ciągu 30 minut. Po konkursie, podczas pracy komisji konkursowej, uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w zajęciach origami.

Tym razem naszym uczniom nie udało się zdobyć pierwszych trzech miejsc, ale otrzymali wysoką ilość punktów w konkursie i mogli sprawdzić swoje umiejętności matematyczne w konkursie miejskim. Uczniowie za udział w konkursie otrzymali dyplomy i słodycze.