„Mam Talent”

Administrator 10 maja 2018, 09:02

W ramach szkolnego Festiwalu Sztuki w poniedziałek, 7 maja 2018 r., na czwartej i piątej godzinie lekcyjnej, w małej sali gimnastycznej, odbył się szkolny pokaz talentów. Wzięli w nim udział: Piotr Albanowski, Martyna Dach, Antoni Gąciarek, Maria Klimek, Wiktoria Kożuchin, Amelia Krysiak, Szymon Matuszczak, Klaudia Olszewska, Alicja Płachta, Martyna Płotka, Weronika Rzanny, Nikola Sment, Emilia Stępień, Karolina Sycz, Marta Ślebioda, Martyna Wróblewska, Maja Zacharska, Eliza Żelazna, pani Sabina Pierzchała oraz pani Beata Albanowska.
Uczestników podziwiały ich klasy, które zaproszone zostały wraz z nauczycielami uczącymi przez Samorząd Uczniowski oraz Dyrekcja szkoły.
Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wytrwale przygotowywali się do zaprezentowania swoich pasji, osiągnięć, talentów, hobby. Występy wzbudziły wielki entuzjazm, były niebywałą atrakcją dla samych występujących i niekiedy zaskoczeniem dla widzów. Na występujących czekały dyplomy i słodkości.