Mam Talent

Administrator 13 kwietnia 2022, 10:15

12 kwietnia był dniem szczególnym dla społeczności szkolnej. Samorząd Uczniowski zorganizował w tym dniu „Mam Talent” – konkurs pasji, talentów i zainteresowań. Chętni uczniowie mogli zaprezentować przed swoimi koleżankami i kolegami, jakie mają hobby, czym zajmują się w wolnym czasie i w czym czują się dobrzy. Byli sportowcy, tancerze, piosenkarze, występ pełen tricków na hulajnodze oraz kostka Rubika ułożona w mgnieniu oka. Wszystkie pokazy okazały się ciekawe, inspirujące i fantastyczne, jednak trudną rolą jury było wytypowanie trzech najlepszych.

I miejsce zdobył zespół „Kolonia specjalna” tworzony przez chłopców z klasy 8a (Dawida Grudnia, Szymona Gniadzika, Piotra Kamińskiego, Marcina i Mikołaja Płachtów i Jakuba Wojcieszka). II miejsce zdobył Patryk Potępa z kl. 4b, który zatańczył hip hop. III miejsce zajął Aleksander Wiśniewski – również uczeń klasy 4b, którego pasją okazała się jazda na motorze.

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, a tym, którzy pomogli w organizacji tego przedsięwzięcia bardzo dziękujemy.