Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Lekcja 1c w Nadleśnictwie

Administrator 28 stycznia 2020, 11:47

17 stycznia 2020 r. uczniowie klasy 1c wraz z wychowawcą, p. Angeliką Adamską, wybrali się do Nadleśnictwa Zdrojowa Góra na lekcję pt.” Jak zwierzęta leśne przygotowują się do zimy?”.
Zanim jednak przystąpiono do zajęć, dzieci miały czas na zwiedzenie odnowionej sali wykładowej wraz z jej wszystkimi eksponatami. Każdy miał możliwość pogłaskać wilka czy też spojrzeć w oczy niedźwiadkowi. Dzieci z pełnym zaangażowaniem wykorzystały ten cenny czas.
Po udanym wstępie, kiedy każdy uczeń siedział już w ławce, Pani Joanna ciekawie i w sposób obrazowy przedstawiła dzieciom główne cele lekcji. Nie obyło się również bez pytań za które można było otrzymać ciekawe upominki.
Po wyczerpaniu tematu, przyszedł czas na zabawę. To było bardzo wartościowe i pełne wrażeń wyjście!

Scroll Up