Konkurs „Znam kraje Unii Europejskiej”

Administrator 13 maja 2022, 09:13

12 maja 2022 r. odbył się w świetlicy dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej konkurs „Znam kraje Unii Europejskiej”. Uczestnicy konkursu wypełniali test składający się z jedenastu pytań o różnym stopniu trudności.  Pytania dotyczyły geografii, historii, a także dnia dzisiejszego krajów należących do Unii Europejskiej. Uczniowie z zapałem przystąpili do uzupełniania testu, w którym wykazali się dużą wiedzą dotyczącą tematyki konkursu. A oto wyniki: I miejsce zajęła Hanna Pawlak (3b), II miejsce – Bartosz Hryckiewicz (2a), a III miejsce – Julia Filipiak (3b).  Wyróżnienia otrzymali: Feliks Denisiuk (3a), Nadia Gibert (3b), Cezary Marzec (3b), Urszula Rentz (2c), Wiktor Skibicki (3b). Laureatom  konkursu wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody.  Gratulujemy!