Konkurs „Wyścig po Złotą Kropkę”

Administrator 22 czerwca 2023, 12:19

19. czerwca w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie całorocznego konkursu „Wyścig po Złotą Kropkę”. W konkursie wzięły udział wszystkie dzieci uczęszczające do naszej świetlicy. Uczniowie, którzy przestrzegali regulaminu świetlicy, aktywnie uczestniczyli w licznych zajęciach przygotowanych i prowadzonych przez wychowawców, brali udział w wielu konkursach, wyróżniali się wysoką kulturą osobistą, byli pomocni i koleżeńscy zostali nagrodzeni. Nagrodę główną – Złotą Kropkę zdobyła Patrycja Sylwerska (3b). Wyróżnienia otrzymali: Maria Bogusławska (2c), Anna Bojarczyk (1c), Alan Chlebuś (1b), Bartosz Janik (1b), Wiktor Krawczyk (1a), Dominika Nowak (1a), Nadia Parecka (1a), Zofia Szmydt (2a), Marek Wójcicki (1a), Simona Wysocka (2c). Finalistom wręczono nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Laureatom gratulujemy, a wszystkie dzieci, które będą uczęszczały do świetlicy w przyszłym roku szkolnym zapraszamy do udziału w kolejnej edycji tego konkursu.