Konkurs tańca „Po prostu tańcz!”

Administrator 2 czerwca 2023, 07:13

31 maja w świetlicy szkolnej odbył się konkurs tańca „PO PROSTU TAŃCZ!”, zorganizowany przez pp. Agnieszkę Zühlke-Pufahl i Iwonę Starkowską.  W konkursie wzięło udział dziewięcioro uczniów z klas edukacji wczesnoszkolnej. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu i wykonaniu przed jury układu tanecznego do wybranego utworu muzycznego.

Tancerze podczas swoich występów zaprezentowali różne style taneczne. Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo dobrymi umiejętnościami tanecznymi i wspaniałym wyczuciem zachowania się na scenie. Poziom przedstawionych układów był bardzo wysoki, a rywalizacja zacięta. Młodych tancerze oceniało jury w składzie: p. Iwona Starkowska, p. Agnieszka Zühlke-Pufahl, p. Marzena Krajewska, p. B. Małek.      Doskonale dobrana muzyka, stroje i układy taneczne wyłoniły zwycięzców: I miejsce – Nadia Parecka, (1a), II miejsce – duet Dominika Nowak i Zuzanna Wiśniewska (1a),      III miejsce – Anna Bednarek (2c), Zofia Jabłońska (2a).

Wyróżnienia: Rifat Ismailov (2b), duet Oliwia Kuroń i Patrycja Cieśla (1a), Antoni Utecht (2a).

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi nagrodami. Gratulujemy!