Konkurs plastyczny Szkolnego Koła PCK

Administrator 2 grudnia 2019, 19:40

25 listopada 2019 r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Krew ratuje życie – krwiodawstwo w oczach dzieci” zorganizowanego przez Szkolne Koło PCK, kierowane przez pp. Marzenę Ślebiodę i Mariannę Rysiewską. Ideą tego konkursu było propagowanie honorowego krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Na tą okazję zaproszono Panią wicedyrektor Beatę Senskę, przewodniczącą Rady Rodziców Panią Magdalenę Kadur oraz Pana Mirosława Welca, prezesa Oddziału Rejonowego PCK w Pile. Zaproszeni goście byli również sponsorami nagród. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 1 – 3 naszej szkoły. Komisja konkursowa w składzie członków Szkolnego Koła PCK przyznała dwa wyróżnienia oraz nagrodziła trzy prace.
Oto wyniki: I miejsce – Zofia Sieniawska (1b), II miejsce – Kamila Pawłowska (3b), III miejsce – Szymon Muszyński (2b); wyróżnienie – Bianka Piasecka (2a) i Oskar Połomski (2a).
Wszystkim serdecznie dziękujemy, a nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy!